امروز: پنج شنبه, ۱۰ فروردین , ۱۴۰۲


مرکز تحقیقات پزشکی ورزشی تهران

                                    به وبسایت مرکز تحقیقات پزشکی ورزشی خوش آمدید


اخبار

 • نشست هم اندیشی تدوین سند برنامه ملی فعالیت بدنی مرتبط با سلامت در دانشگاه علوم پزشکی تهران

  نشست هم اندیشی تدوین سند برنامه ملی فعالیت‌های بدنی مرتبط با سلامت با موضوع ارائه راهکار‌های سازمان‌های متولی برای تحلیل وضعیت فعالیت بدنی در ایران، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

   

  بیشتر

 • از حرکات کششی چه میدانیم؟

  حركات كششي در طول روز علاوه بر كاستن از خستگي ناشي از كار، نشستن و سایر فعالیت های روزمره به حفظ سلامت و انعطاف عضلات و تاندون هاي فرد نيز كمك مي‌كند.
  در برنامه تمرینات، کشش اولین قدم است.کشش مانع سفتی عضله می شود و عضله و مفصل را در حالت انعطاف پذیر نگه می دارد. حرکات کششی جزء جدانشدنی تمرین های ورزشی هستند و از آسیب دیدگی جلوگیری می کنند. به انجام آن در قبل، بعد و در حین تمرینات خود ادامه دهید و به طور حتم هیچ گاه دچار گرفتگی و یا صدمات ورزشی در باشگاه نخواهید شد.

   

  بیشتر

 • ارتقای رتبه علمی دو عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات پزشکی ورزشی به درجه استاد تمامی

  براساس مصوبه ی نشست هیات ممیزه دانشگاه علوم پزشکی تهران که ۱۰ مرداد ۹۷ برگزار گردید، دکتر رامین کردی و دکتر فرزین حلب چی از مرتبه ی دانشیاری گروه پزشکی ورزشی به مرتبه ی استاد تمامی گروه آموزشی مربوطه ارتقاء یافتند. اعضای مرکز تحقیقات پزشکی ورزشی با کمال مسرت، این موفقیت را به جناب آقای دکتر کردی و دکتر حلب چی تبریک و تهنیت عرض می کنند.

   

   

  بیشتر


پیام تبریک

سرکارخانم دکتر نقدی و جناب آقای دکتر مظلومی

با کمال مسرت، ترفیع و ارتقاء حضرتعالی به درجه پرافتخار” استاد تمام ” که مبین مراتب تعهد، شایستگی وتجارب ارزنده جنابعالی در سطوح مختلف آموزش عالی کشور می باشد را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم . بی شک جنابعالی از اساتید برجسته و خدوم جامعه دانشگاهی و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که به حق از سرمایه های گرانقدر می باشید که همواره با تفکر علمی و مخلصانه در جهت اعتلای بار علمی ایران اسلامی گام برداشته و تلاش نموده اید . توفیق روزافزون جنابعالی را در تمامی مراحل از درگاه خداوند سبحان مسألت دارد.


نشست هم اندیشی تدوین سند برنامه ملی فعالیت بدنی مرتبط با سلامت در دانشگاه علوم پزشکی تهران

نشست هم اندیشی تدوین سند برنامه ملی فعالیت‌های بدنی مرتبط با سلامت با موضوع ارائه راهکار‌های سازمان‌های متولی برای تحلیل وضعیت فعالیت بدنی در ایران، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.