امروز: شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸


مرکز تحقیقات ضایعات مغزی و نخاعی

خبر ویژه

به وبسایت مرکز تحقیقات ضایعات مغزی و نخاعی خوش آمدید

جلسه دفاع از پایان نامه دکتری تخصصی پژوهشی

جلسه دفاع از پایان نامه دکتری تخصصی پژوهشی سر کار خانم دکتر نازی درخشان راد با عنوان  ” تاثیر فاکتور محرک رشد کلونی گرانولوسیت (G-CSF) بصورت تزریق زیر جلدی در تغییرات نورولوژیک بیماران آسیب نخاعی تروماتیک تحت حاد:مطالعه کارآزمایی بالینی تصادفی شده دوسوکور  ” در تاریخ 24/10/97 با حضور اساتید راهنما، مشاور ، داوران داخلی و خارجی برگزار شد و نامبرده با درجه عالی فارغ التحصیل شد.

 

 

 


نظر شما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

جلسه دفاع از پایان نامه دکتری تخصصی پژوهشی

جلسه دفاع از پایان نامه دکتری تخصصی پژوهشی سر کار خانم دکتر مهسا قجرزاده با عنوان  ” بررسی الگوی عوارض مزمن، میزان بقا و فاکتورهای تاثیر گذار بر آن در بیماران با آسیب تروماتیک نخاع مراجعه کننده به بیمارستان امام خمینی و ارجاعی از انجمن ضایعات نخاعی، بهزیستی و بیمارستان خاتم  ” در تاریخ 9/10/97 با حضور اساتید راهنما، مشاور ، داوران داخلی و خارجی برگزار شد و نامبرده با درجه عالی فارغ التحصیل شد.

 


جلسه دفاع از پایان نامه دکتری تخصصی پژوهشی

 

جلسه دفاع از پایان نامه دکتری تخصصی پژوهشی سر کار خانم ندا بیات با عنوان  “ بررسی اثر داروی Atorvastatin در بیان ژنهای TRAF3IP2 و VEGF در سلول های توموری گلیوبلاستومای هم کشت داده شده با سلولهای اندوتلیالی HUVEC در داربست فیبرینی ”  در روز دوشنبه  مورخ19 /9/1397  برگزار گردید و نامبرده با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.


ژورنال کلاب تغذیه در بیماران مبتلا به ضایعات مغزی و نخاعی

جلسه ژورنال کلاب با عنوان metabolic syndrome and SCI  با ارائه سرکار خانم دکتر صبور در تاریخ 19/9/97 در مرکز تحقیقات ضایعات مغزی و نخاعی برگزار شد. در این جلسه به بررسی شایعترین الگوهای غذایی در بین ایرانیان دارای اسیب نخاعی و ارتباط ان باخطر سندرم متابولیک پرداخته شد.